Тут ми розповімо про цікавинки з життя нашої школи та багато іншого!

Новини школи

Home / Блог

Історія програмування – від верстатів до жартів.

В нашому сучасному світі програмування має важливе значення. Це вже не із ряду фантастики, а потреба, яка надає цьому світу більше можливостей для розвитку. Чомусь, всі помилково думають, що кодування виникло лише декілька десятків років тому. Аце це не так. Тому, давайте разом розширювати свої горизонти знань!

Читати далі

Що корисного ІТ дає гуманітарним сферам

Світ стрімко розвивається і кожного дня дарує нові можливості. Ще декілька років тому роботи та штучні інтелекти ми сприймали лише як уяву фантастів. А сьогодні вже друкуємо 3Д тканини та будинки. Хоча ще досі є скептики, котрі вважають, що сфера ІТ не настільки важлива, як кажуть.

Читати далі

БотаниVSДвієчники. Нездари чи розумники?

Одні кажуть: щоб домогтися успіху, треба добре вчитися. Інші сперечаються, що найуспішнішими людьми стають колишні трієчники. Треті заперечують, що саме серед вчорашніх двієчників багато творців і бунтарів, що не вміщалися в вузькі шкільні рамки.

Читати далі

Умови 2-х К, або як провести канікули вдома під час карантину.

Ми хотіли б привітати школярів з початком весняних канікул, але коронавірус та карантин стали на заваді.

Читати далі

Тайм-менеджмент або 7 порад з управління часом

Так склалось, що весь світ змінився в один момент. Багатьом нам доводиться не просто вийти з зони комфорту, а буквально пірнути в невідому річку з головою.

Читати далі

Весняний проектний IT табір у Main School

Весняний проектний IT табір у Main School - це місце зустрічі юних науковців. Діти з різносторонніми інтересами зможуть спробувати себе у ролі дослідників та зробити свої перші робочі проекти.

Читати далі

Формування позитивної шкільної культури: 5 простих кроків

Ви помічали, що часто вчителі й учні незадоволені тим, що потрібно кожен ранок йти до школи? Учні ходять по коридорам з опущеними головами, намагаючись не спілкуватись один з одним. А атмосфера під час навчання – це: «Скоріше б день закінчився!».

Читати далі

Все про гуртки в Main School: повний гайд для батьків

В Main School є безліч додаткових гуртків для молодшої та старшої школи. Ми вирішили зібрати інформацію про них в окрему статтю, аби у кожного була можливість дізнатись опис гуртка, вартість та розклад.

Читати далі

Як зберегти мотивацію дітей протягом навчального року: 8 лайфхаків

Відсутність навчальної мотивації – це одна з найбільш актуальних проблем сьогодення. Адже нині діти перебувають у безмежному інформаційному просторі, який постійно пропонує їм щось нове.

Читати далі

Екскурсія на першу сортувальну станцію та лекція від еколога: останні новини в Main School!

Друзі, ми в Main School давно цікавимось темою екології. Давно міркуємо про сортування сміття в нашій школі, про навчання цьому наших дітей та підвищення їх самосвідомості і виховання небайдужості до природи та екології в цілому.

Читати далі