Запис з блогу

Home / Блог / Випуск Main School 2017-2018 навчального року

Випуск Main School 2017-2018 навчального року

Вручення табелів, нагородження найкращих, та, звичайно, торт! Саме так сьогодні завершився 2017-2018 навчальний рік у Main School.

«Напевно, це найкраща школа, де я колись навчався. Чудові вчителі, які гарно пояснють та колектив, в якому мене ніхто не ображає».

Саме ці слова пролунали в минулу п’ятницю у Main School.

Завершення навчального року 2017-2018, вручення табелів та нагородження найрезультативнішого учня. Звичайно, без торта також не обійшлося, його скуштували усі!

Ми у Main School завдячуємо нашим учням, їх батькам та дорогоцінним вчителям за ще один успішний навчальний рік. Під час урочистого вручення табелів, ми вислухали кожного учня, попросили розповісти його, чому він обирає саме Main School.

Нам було дуже приємно почути слова подяки, щирі емоції радощів від учнів та деякий смуток через закінчення цього яскравого року. Ми вже отримали результати, якими можемо пишатись. Наші учні обізнані, кмітливі, фізично розвинуті та відкриті до нових знань.

Ми не зупиняємося на досягнутому, та чекаємо на вас у новому навчальному році. Чекаємо на вас у Денний табір «Розумне літо 2018» та до зустрічі у вересні!

Немає часу нудьгувати!