Запис з блогу

Home / Блог / Топ-5 причин вчити дітей програмуванню!

Топ-5 причин вчити дітей програмуванню!

Помітили, як інформаційні технології почали проникати в наше життя з самого дитинства? Здається, ще кілька років і роботи з літаючими машинами стануть невід’ємною частиною наших буднів!


І навіть якщо ваша дитина не стане в майбутньому крутим розробником, вивченння програмування може стати в нагоді в дорослому житті, а отримані навички зможе задіяти в будь-якій професійній сфері.Тому ми вирішили підготувати для вас 5 причин, чому потрібно навчати дітей програмуванню вже зараз!

Програмування для дітей
1. Вивчення програмування відкриває дітям нові можливості

Світ програмування – це безмежні можливості! Наприклад, дитина зможе керувати роботами і машинами, перетворювати ідеї в віртуальну реальність, перекладати на комп’ютер вирішення складних задач і ділитись своїми їдеями з іншими!

Програмування для дітей
2. Це не складніше вивчення іноземних мов

Ігри і додатки, які використовують візуальні мови програмування, навчають логіці і концепціям програмування ще до того, як дитина навчиться читати. Подібно мовам, краще починати їх вивчення саме в дитинстві. Більше того, це точно не складніше!

3. Різностороннє раннє навчання йде дітям на користь

Якраз у віці 5-6 років діти проходять психоемоційну стадію розвитку. Від вивчення оточуючого світу діти плавно переходять до вивчення логічних зв’язків.

До речі, естонські школярі вчать програмування вже з першого класу! Разом з тим Естонія – це батьківщина Скайпу, а ще один з перших електронних урядів і перша держава Європи з високошвидкісним інтернетом в кожній школі!

Програмування для дітей
4. Програмування необхідне в світі майбутнього

В наш час інформаційних технологій практично будь-яка робота потребує хоча б мінімальне зання ПК. Вже скоро вміння програмувати стане настільки буденним, що хоча б мінімальні навички будуть потребувати практично в будь-якій спеціальності!

Програмування для дітей
5. Нам потрібно більше програмістів!

В ході наступного десятиліття програміст стане однією з найзатребуваніших професій. Згідно недавньому дослідженню, проведеному в США, буде відкрито 1,4 міліона вакансій, зв’язаних з програмуванням і всього лише 400 000 випускників кафедр інформаційних технологій. Нарівні з цим, наразі всього в 1 із 10 шкіл викладають інформатику.

Програмування для дітей
Приєднуючись до вищенаписаного – в IT школе Main School ми навчаємо програмуванню, робототехніці, 3D-моделюванню і багато чому корисному! 4 заняття в місяць тривалістю 4 години і ваша дитина отримає цінні навички, які знадобляться йому в світі майбутнього! Від навіть може стати відомим розробником, чому б і ні? 🙂