Подорож віртуальним всесвітом з паном Нікітою
Пан Нікіта з тих наших викладачів, для яких молодість - додаткова навичка в професії. Це дуже діяльна людина, яка щиро цікавиться сучасними тенденціями в інформаційних технологіях, тому в своєму досить юному віці він має серйозне портфоліо проектів: розробка комп'ютерних ігор, сайтів, додатків та багато іншого.


Також Нікіта веде відеоблог про різні віртуальні штукенції і є активним учасником віртуального всесвіту.


Саме про віртуальний всесвіт - наша розмова сьогодні.

Пане Нікіто, нещодавно Марк Цукерберг оголосив намір створити метавсесвіт, де кожен користувач матиме рівні та необмежені можливості для спілкування, освіти та, навіть, заробітку. Що це за метавсесвіт такий?

Він планує створити всесвіт, у якому користувач зможе виконувати певні дії не виходячи із дому. В умовах карантину ця проблема актуальна, тому її почали впроваджувати в життя.

Цукерберг з'єднав свої сервіси в один, змінивши усюди назву на Мета, але вийшло не зовсім так, як мало бути. Я вважаю, найближчі 1-2 роки ця ідея точно в життя не втілиться, але задумка хороша, все можливо. Просто ми маємо врахувати скільки багів зараз у сервісах Фейсбук, як складно їм було з'єднати Фейсбук навіть з Інстаграмом, та й те частково. Дата, коли люди масово зможуть використовувати Мету як віртуальний світ: через 3-5 років ( якщо все буде добре ).


Які пристрої мають з'явитися вдома, щоб повноцінно долучитися до такого віртуального суспільства?

Звичайні окуляри віртуальної реальності, хоча вони є не у кожного та без них - ніяк! Без використання окулярів цей додаток за функціоналом буде такий самий, як вже існуючіТой, хто першим створить метавсесвіт - він головний? Він може взяти і всіх вимкнути, якщо захоче? Є така технологія?


Ні, всіх не вимкне, але той всесвіт, який створить - може, така функція, звісно, є


До речі, у нас в Мейн Скул давно і ефективно функціонує система School Today, яка об'єднує учнів, батьків, викладачів, кураторів та адміністрацію. Ми можемо вважати її нашою версією метавсесвіту?


School Today є дуже гарним прикладом свого метавсесвіту! Він поєднує новини, оцінювання, спілкування між всіма учасниками навчального процесу. Звісно, дзвонити по ньому не можна, але в іншому наш додаток створює дуже хорошу комунікацію закритої системи.

Читати всі статті блогу