Запис з блогу

Home / Блог / Літній IT-табір в Main School: програма, розпорядок дня та враження!

Літній IT-табір в Main School: програма, розпорядок дня та враження!

Літо - час для нових вражень, емоцій і відпочинку. Та не варто забувати про всебічний розвиток і отримання нових знань! Весняні, зимові чи літні канікули - можливість для нас зібрати разом діток різного віку і навчити їх новому. Адже відпочинок може бути корисним!


Це літо - також не виключення. Ми розробили 6 змін з різною програмою для кожної вікової групи. Основа кожної зміни - це, звичайно, програмування. Наприклад, на першій зміні цього літа (3.06-14.06) діти вивчають основи графічного дизайну, scratch, c#, безпеку у мережі та робототехніку.


Крім цього ще є й інші заняття! Українська мова, social, логіка, захоплююча наука, філософія, англійська мова та творчі майстер-класи!

Кожного дня діти ходять на прогулянки, вчаться будувати стосунки з однолітками, смачно їдять та проводять у таборі цілий день.


Так, щодо розкладу також виникає багато питань. Ми зустрічаємо дітей о 9 ранку та проводжаємо додому о 18:00. Упродовж дня з дітьми постійно знаходяться тьютори, які слідкують за порядком, відповідають за розваги на перервах та допомагають під час занять. Ваші діти завжди під наглядом!


Літні зміни також вже відомі. Табір Main School проходить лише у будні дні, а у вихідні діти мають можливість провести час зі своєю сім'єю!

Записатись до табору також просто! Заповніть форму на сайті або зателефонуйте нам і дізнайтесь все, що вас хвилює.Всіх дітей ми ділимо на вікові групи, ви можете не хвилюватись про оточення: ваша дитина знаходитиметься у колі однолітків і вчителів, які є професіоналами своєї справи.
Кожен учитель має вищу педагогічну освіту та досвід роботи з дітьми.

Запрошуємо в IT-табір Main School!