Main Online School - якість столичної школи у будь-якому куточку України

Якби десять років тому з’явилася ідея створення загальноосвітньої школи онлайн, це б здавалося дивним. Сьогодні прогресивне онлайн-навчання – величезна потреба та знахідка.

Ми розуміємо, що домашні завдання у Viber та нові теми за підручником не дозволять освоїти необхідний матеріал та якісно підготуватися до ЗНО. Саме тому прийняли рішення відкрити Main Online School!
Це не черговий екстернат, де потрібно раз у рік складати іспити, це не просто ресурс із відео та тестами, це повноцінна школа із вчителями, кураторами та однокласниками в режимі реального часу.
Тепер неважливо, де саме ви проживаєте: у столиці чи в маленькому містечку, отримувати хороші знання можна в будь-якому куточку світу, де працюватиме Інтернет.

Ми звернули увагу на усі проблеми, з якими стикнулися українські вчителі, учні та батьки під час дистанційки та створили унікальний проєкт, який зробить онлайн-навчання комфортним і ефективним. Чого вдалося досягнути?

По-перше, це уроки в режимі реального часу. Учні можуть поставити питання у будь-який момент, разом з класом на зв’язку завжди куратор, який скоординує, підкаже та допоможе. А ще у школярів є можливість долучатися до всіх позакласних подій школи, відвідувати уроки social, де вони вчитимуться комунікувати з однолітками.
По-друге, зручний додаток для батьків, учителів та учнів. Тут зібрані всі оцінки, коментарі вчителів, домашні завдання, додаткові матеріали, підручники, посилання на уроки, словом, все, що потрібно для комфортного навчання, в одному місці.

По-третє, високий рівень знань. Батькам не доведеться наймати репетиторів та оплачувати додаткові курси під час підготовки до здачі ДПА і ЗНО, оскільки програма ліцею закриває цю потребу. У нас поглиблене вивчення предметів, які потрібно складати під час іспитів.

А ще наші випускники закінчують школу вже з реальною професією та стажуванням в одній з провідних ІТ-компаній, оскільки школярі мають можливість безкоштовно пройти курс в Main Academy за одним із таких напрямків:​

· Front End developer​
· Back End Developer​
· Testing Engineer​
· UI/UX Designer​
Креативні уроки, всебічна підтримка, незвичайні івенти – усе це отримують наші школярі, знаходячись у комфортному та безпечному для них середовищі. Чи не так повинна працювати школа 21 століття?

Ми довго працювали, проводили дослідження і тепер горді за наш продукт. Якісна освіта доступна для дітей зі всієї України і навіть за її межами! Тож запрошуємо до нас на навчання!
Читати всі статті блогу