Main School
Заявка на консультацію
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб уточнити деталі

Умови 2-х К, або як провести канікули вдома під час карантину

Стоп офлайн компанії, концерти, кіно та інші веселі розваги у колі друзів. Привіт дім та сім’я! Власне, у зв'язку з цим постає питання: чим зайнятися в домашньому ув'язненні, щоб не втрачати час дарма і не падати духом?
Ми зібрали кілька ідей корисних і веселих занять — сподіваємося, новий коронавірус найближчим часом буде переможений, а цей список стане в пригоді вам для звичайних домашніх вихідних.

1. Влаштуйте сеанс відеозв'язку
Можливість поговорити по скайпу або фейстайму з друзями — одне з найбільших досягнень людства. Правда, у звичайному житті ми користуємося їм не так вже й часто, тому що кудись біжимо або воліємо листування. Раз вже ви сидите вдома, влаштуйте відеопосиденьки з ліпшими друзями, коханими або друзями з-за кордону. Згадайте, як героїні серіалу «Broad City» нескінченно базікають один з одним, паралельно займаючись різними справами, — можете спробувати так само.

2. Пограйте в ігри
Відгадай фільм чи мультфільм за смайлами — це гра для месенджерів. Обираєте той, де більше смайлів і можливостей та створюєте групу (можна навіть просто в коментарях в інстаграмі). Обираєте тематику та проговорюєте свої правила (хто загадує першим, хто наступний і як визначити переможця), або без правил. І починаєте грати.

3. Сім’я
Молодь не цінує ті хвилини, що проводить в колі родини. Як то кажуть: “знала б молодість, могла би старість”. Аби не шкодувати за втраченим часом — проведіть його разом з батьками. Оберіть або створіть гру для вашої родини, приготуйте разом вечерю, влаштуйте кіносеанс з улюбленими фільмами тощо.

4. Створіть клуб книголюбів
Стовідсотково, що є книги, які буде весело прочитати разом. Обирайте книгу, включайте зв’язок, читайте за ролями, дискутуйте про героїв, приміряйте їх образи та обирайте найкращих. Можливо серед вас живе Гаррі Поттер, Адель, Білосніжка, Халк або Людина-павук?

5. Свіже повітря та спорт
Обов’язкова умова — якомога далі від людей. Знайдіть на карті свого міста затишні парки, вулиці, де обмаль людей. Беріть батьків та гайда досліджувати природу. Навколо оживають дерева, прокидаються квіти. Досліджуйте навколишнє середовище, створіть свою лабораторію, фотографуйте цікаві речі, квіти тощо.

6. Знайдіть нових друзів
Сьогодні існує купа програм для вдосконалення мови та вивчення нових. Знаходьте через них друзів, таких же школярів та практикуйте англійську, німецьку, китайську тощо.

7. Сон
Життя дарує усім шанс зайнятись своїм здоров’ям. Під час сну організм вдвічі швидше активує захисні функції імунної системи, та швидше регенерує свої клітини. Висипайтесь й дозвольте відпочити вашим батькам.

Насправді під час світової паніки потрібно зрозуміти одну річ — кризи це шанс розпочати нову сторінку свого життя. Від вас залежить майбутнє і здоров’я, як вас самих, так і оточення навколо. Мрійте, дійте і не забувайте мити руки з милом ????
Читати всі статті блогу