Запис з блогу

Home / Блог / Все про гуртки в Main School: повний гайд для батьків

Все про гуртки в Main School: повний гайд для батьків

В Main School є безліч додаткових гуртків для молодшої та старшої школи. Ми вирішили зібрати інформацію про них в окрему статтю, аби у кожного була можливість дізнатись опис гуртка, вартість та розклад.

Ви все ще можете приєднатись до діючих груп або обрати гуртки на другий семестр чи навіть на наступний рік. Отже...Театральна майстерність

В програмі навчання:
-уроки сценічної пластики: вивчаємо, як правильно рухатись на сцені, вірно привертати увагу глядача, відчувати музику, такт;
-уроки сценічної мови: відпрацьовуємо дикцію, формуємо правильну чітку вимову, навчаємо говорити виразно та емоційно, з коректними наголосами та паузами;
-уроки акторської гри для дітей: розвиваємо сценічну увагу, пам’ять, уяву. Діти виявляють свої здібності та готуються до участі у театралізованих заходах.

Моя мультяшка

Унікальний курс "Юний аніматор"!Це не просто черговий курс з розвитку у дітей креативного мислення та творчих здібностей, а захоплююча подорож у дивовижний світ мультиплікації, де кожна дитина за 8 занять пройде всі етапи від придумування історії та героїв до їх анімації. На фініші цієї подорожі кожен учасник створить свій власний мультфільм та знайде нових товаришів!Програмою курсу передбачено 8 занять, з яких 7 групових та 1 індивідуальне. Навчання відбувається 1 раз на тиждень тривалістю 2 години.

Робототехніка

Після успішного проходження курсу дитина вивчить основи роботи на платформі Arduino. Arduino - як "міні-комп'ютер", який дозволяє писати програми та з їх допомогою управляти різноманітними електронними пристроями. Це можуть бути як світлодіодні конструкції так і роботи.Також діти вивчать мову програмування C++, на якій заснована платформа Arduino.


Тхеквондо

На тренуваннях дітей вчать не тільки силі та спритності, виконуються також вправи для розвитку гнучкості, швидкості, координації рухів.Обов'язково освоюється спеціальна дихальна гімнастика, яка зміцнює судини, серце і легені.Вправи з тхеквондо підвищують м'язовий тонус, формують правильну поставу, сприяють профілактиці захворювань опорно-рухового апарату.
Позитивним чином відзначаються тренування і на характері вихованців. Тренер викладає дітям не тільки фізичну складову стародавнього бойового мистецтва. Він навчає також повазі до старших і один до одного, дисципліні і самоконтролю, доброті і чесності.


Офісні програми

Знання комп'ютеру, знання офісних програм і користування мережею Інтернет необхідно нашим дітям. Навчання в МС - це унікальна можливість отримати систематизовані знання з користування офісними програмами. Курс призначений для усіх, хто бажає освоїти роботу за персональним комп'ютером та навчитися:
•працювати з пакетом програм MS Office (Word, Excel);
•працювати з Windows (створювати або копіювати папки та різні документи, працювати з диском і флэш-накопичувачем, працювати з різними файлами);
•працювати з пошуком і збереженням інформації в мережі Інтернет;
•працювати з електронною поштою і пересилати з її допомогою різні документи;
• здійснювати оплату товарів і послуг у мережі Інтернет;
•спілкуватися в соціальних мережах через Інтернет.

Web-розробка

Веб-розробник – це універсальний спеціаліст, який забезпечує логіку й створення зовнішнього вигляду сайту.Після успішного проходження курсу дитина:
•вивчить основи HTML і CSS, а також виконає багато цікавих вправ і практичних завдань;
•дізнається про правила розміщення різного контенту на сторінці;
•засвоїть інструменти веб-розробки;
•поступово, крок за кроком створить власний проект – інтерактивну веб-сторінку.

Танці

Танці - це гарна можливість прищепити дитині корисні звички: вміння триматися витончено і граціозно, правильна координація під час руху, володіння і управління своїм тілом і інтерес до спортивного способу життя.На гуртку діти вивчають сучасні стилі танців (такі як Techno, Hip-Hop, Dance Pop і тд), готуються до участі в різних змаганнях та звітних концерт-екзаменах два рази на рік.

Ментальна арифметика

На курсі діти мають можливість:
•Розвинути уяву і візуалізацію
•Розвинути всі види пам'яті, концентрацію і увагу
•Підвищити здатність до вивчення іноземних мов і загальну успішність в школі
•Розвинути впевненість в собі і вміння перемагати
•Розвинути образне і творче мислення
•Займатися за прогресивною методикою, яка використовується в 52 країнах світу Спочатку тренер вчить дитину рахунку на спеціальній рахівниці - абакус. У цей період розвивається моторика пальців рук. Через деякий час прив'язка до абакус знижується, активізується уява, здатність візуалізувати абакус і діти починають рахувати в уяві. У цьому дітям активно допомагає інтернет освітня платформа.

Архітектура

За 8 занять курсу діти розглядають 4 епохи у розвитку архітектури. Кожна епоха: 2 заняття. На одному вивчається архітектура епохи, на другому - предметний дизайн. І звичайно, на кожному занятті юні архітектори вигадують та виготовляють в макеті архітектурну споруду або предмет (посуд, меблі, зброю, прикрасу) епохи, що вони вивчають. На курсі діти вивчають, аналізують, вигадують та творять без рамок і шаблонів, розвиваючи інтелект та креативність, працюючи над проектом та співпрацюючи з товаришами. Курс проводить викладач архітектурної студії http://arch4kids.com.ua/

Арт

Гурток з Art має за мету розвивати у дітей криативне мислення, творчі здібності, власне бачення прекрасного. За допомогою мистецтва пізнавати себе і світ, відкривати свої переживання, відчуття, емоції та передавати їх через засоби тврочості: фарби- колір, образи тощо, виховувати естетичні смаки та вподобання.На заняттях з творчості вчимо дітей боротися зі страхами, ділитися своїми враженнями про власні твори та твори інших дітей, формувати самокритичність ,сприйняття критики інших, розуміння власного унікального світобачення.


Scratch

Scratch – візуальне середовище програмування для навчання дітей, створене Массачусетським технологічним університетом. Програмування ігор для дітей на Scratch стає доволі простим завдяки тому, що використовується не текстова, а візуальна мова. Для навчання не потрібні спеціальні знання й підготовка. У Scratch немає складних кодів і не потрібно набирати команди вручну. Програма складається за допомогою різнокольорових візуальних блоків-цеглинок, які необхідно просто пересувати й з’єднати, як кубики в конструкторі Lego.

Закінчивши курс Scratch, дитина:
• познайомиться з основами програмування за допомогою візуальної мови програмування Scratch;
• навчиться створювати різні об’єкти, пересувати їх по екрану, видозмінювати й грати з ними, встановлювати форми взаємодії між ними;
• створить власні анімовані й інтерактивні історії, презентації, моделі, ігри й інші витвори;
• поглибить знання математики;
•розвине алгоритмічне мислення;

Програмування на Python

Python - це мова, яка містить найсучасніші механізми багаторазового використання програмного коду. На ній можна писати нескладні й ефективні програми, не витрачаючи на це багато часу. У складі Python є велика бібліотека модулів, яка надає масу можливостей, потрібних у прикладних програмах, починаючи від пошуку тексту за шаблоном і закінчуючи мережними функціями. Пітон дозволяє розширення, як за рахунок власних бібліотек, так і за рахунок бібліотек, створених іншими розробниками.

Після успішного проходження курсу дитина зможе: 
•оволодіти основами й особливостями цієї мови програмування. І це, безумовно, стане її важливою конкурентною перевагою у майбутньому;
•на практиці створити нескладні варіанти програм (в тому числі ігрові — із використанням графічного інтерфейсу);
•самостійно запустити та навіть використати «помічників-ботів» у подальшому для спілкування й розваг зі своїми друзями.

Шахи

Вивчення шахового мистецтва допомагає розвинути логічне мислення, швидкість реакції, навчитися прораховувати наслідки своїх дій. Якщо ваша дитина не прагне бути гросмейстером, професійним спортсменом з шахів, то навіть аматорський рівень майстерності істотно вплине на його інтелектуальний та особистісний розвиток. Тому що шахи вимагають від людини не тільки великого розуму, але і витримки, рішучості, вміння гідно прийняти поразку.

Розробка 3D-ігор

На курсі діти вивчають Unity 3D-це дуже популярний рушій для розробки 3D-ігор. Програма курсу створена з урахуванням віку учнів і підійде для початківців – тих, хто робить перші кроки в програмуванні. 
Після успішного проходження курсу дитина: 
•познайомиться з популярним ігровим рушієм Unity3D і мовою програмування C#;
•засвоїть на практиці основні принципи і технологію створення сучасних тривимірних комп’ютерних ігор;
•створить власну повноцінну комп’ютерну гру;
•отримає практичні навички професійного розробника ігрових додатків.