Запис з блогу

Home / Блог / Хакатон з робототехніки та програмування в Main School: як проходили змагання?

Хакатон з робототехніки та програмування в Main School: як проходили змагання?

13 квітня в IT-школі Main School проходив Хакатон "PROGRAM & DEVELOP". Учасники змагались у двох різних напрямках: програмування (написання власної або колективної програми) та робототехніка (створення та програмування робота, який має виконувати певний порядок дій).


В змаганнях приймали участь школярі віком 8-15 років. До участі допускались навіть ті, хто ніколи не займався програмуванням, але ми були приємно вражені рівнем знань всіх учасників!


Прийшовши на Хакатон, всі вони були поділені на групи та, отримавши індивідуальні завдання, розпочали роботу.


Кожен міг обрати собі завдання по силам, але деякі учні навіть виконали їх раніше зазначеного часу.


Іншим же довелося навіть запізнитись на піцу, бо робототенхіка - це завжди захопливо і неймовірно складно!


Так, після смачного перекусу піцою та спілкування з іншими учасниками слід було поспішати на захист своїх проектів.


Кожен представив свою роботу, та починав очікувати результатів. Комісія Main School дуже скоро визначила переможців! Надалі прийшов час дарувати подарунки та вручати сертифікати нашим переможцям.


Серед призів були портативні зарядні пристрої, знижки на послуги Main School, сертифікати на пам'ять та спортивні брендовані пляшки для води! Всі діти були неймовірно щасливі, отримали купу нових знань та позитивних емоцій.

А ми не зупиняємось на досягнутому, та збираємось проводити Хакатон ще раз. Коли це буде? Слідкуйте за оновленнями нашого сайту та сторінки в Facebook! Ми вдячні всім дітям за участь та сподіваємось побачитись в Main School ще!