Запис з блогу

Home / Блог / Весняний проектний IT табір у Main School

Весняний проектний IT табір у Main School

Весняний проектний IT табір у Main School - це місце зустрічі юних науковців. Діти з різносторонніми інтересами зможуть спробувати себе у ролі дослідників та зробити свої перші робочі проекти.

  1. Для старшої групи (9-15 років) курс знайомства з платформою Unity – за час табору діти створять власні фони, декорації, героїв та адаптують їх під Unity. Також познайомляться із синтаксисом мови, якою пишеться гра. У результаті діти пишуть простий код для персонажів.
  2. Робототехніка: навчись працювати з Arduino та прослухай основи робототехніки, створи п’єзоелемент, світлодіодний індикатор, самостійно запрограмуй робо руку та хамербота.
  3. Кожного дня – заняття з Art, що розвивають у дітей у дітей креативне мислення, творчі здібності та власне бачення прекрасного.
  4. Speaking club: учасники прокачають англійську із носієм мови.
  5. Цікава наука – діти спробують себе у ролі науковців та проведуть власні експерименти.
  6. Activity: щоденні фізичні активності, турнір із тенісу та супер-приз для переможця!
  7. STEM club – кожна дитина відчує себе проектним менеджером та спробує втілити власні інженерні рішення.
  8. Психологічні майстер-класи на яких діти більше дізнаються про себе та свої емоції, досліджують світ і власне місце у ньому.
  9. Наприкінці табору – вечірка із фотозоною, музикою, танцями, вручення сертифікатів. На вечірці подарунки, фото, танці та смаколики.