Main IT-Fest 2020

Запрошуємо батьків і дітей від 10 років на 𝗠𝗔𝗜𝗡 𝗜𝗧 𝗙𝗘𝗦𝗧


18 жовтня 2020, 11:00-17:00 MAIN SCHOOL вул. Голосіївська, 17, БЦ "Моріон", 8 пов.

 

Про зустріч

Це супер інтенсив, що допоможе вашим дітям прокачати знання та навички роботи з сучасними додатками та програмами, а вам знайти відповіді на питання про кібербулінг, комп'ютерні ігри й безпеку в інтернеті.Ми підготували майстер-класи та лекції на акутальні теми, що хвилюють усіх свідомих батьків та цікавлять дітей.

Програма 𝗠𝗔𝗜𝗡 𝗜𝗧 𝗙𝗘𝗦𝗧:

11:00-11:15 - Відкриття фестивалю

11:15-12:15 ДЛЯ ДІТЕЙ - Майстер-клас зі створення лендінг пейдж. Розробка та верстання сторінки за допомогоюДЛЯ ДОРОСЛИХ - Лекція "Ігри, в які грають ваші діти": найпопулярніші ігри сучасних дітей, ігровий сленг, оплата підписок та їх скасування.

12:15-12:30 - перерва

12:30-13:30ДЛЯ ДІТЕЙ - Майстер-клас "Ведення сторінок у соц.мережах: Tik-Tok, Instagram, YouTube"ДЛЯ ДОРОСЛИХ - Майстер-клас "Кібербезпека": що це і для чого потрібно, програми батьківського контролю та обмеження входу на портали 18+, безпечна оплата в інтернеті, конфіденційність, перевірка інформації і інтернеті.

13:30-14:00 - кава-брейк

14:00-15:00ДЛЯ ДІТЕЙ - Майстер-клас "Створення власної комп'ютерної гри": придумування персонажів та логіки, створення та тестування макету, запуск власної гри.ДЛЯ ДОРОСЛИХ - Лекція "Моя дитина хоче стати блогером": з якого віку можна користуватися різними соцмережами, доступ батьків до соцмереж дитини, як допомогти розвиватися дитині-блогеру.

15:00-15:15ДЛЯ ДІТЕЙ - Майстер-клас "Фотшоп": Для чого використовується програма Photoshop, основний функціонал, створення креативів, обробка фотографійДЛЯ ДОРОСЛИХ - Лекція "Кібербулінг": як навчити дитину реагувати на образи в інтернеті та висловлювання "диванних експертів", блогери-кумири.

16:20-17:00ДЛЯ ДІТЕЙ - Захопливий ІТ-квест, який допоможе закріпити отримані знання та отримати подарунки за досягненняДЛЯ ДОРОСЛИХ - Круглий стіл "Якою має бути школа майбутнього": відкрите обговорення з батьками та освітніми експертами

ЩО В РЕЗУЛЬТАТІ:

Діти:
☑створять лендінг пейдж
☑навчаться працювати з фотошопом
☑розроблять власну комп'ютерну гру
☑дізнаються як розвивати свої акаунти в соц.мережах
☑пройдуть цікавий ІТ-квест з цінними призами
Батьки:
☑дізнаються як вберегти дитину від небезпек інтернету
☑навчаться користуватися програмами для батьківського контролю
☑познайомляться із іграми, в які грають їхні діти
☑отримають поради як допомогти дитині-блогеру
☑візьмуть участь у обговоренні школи майбутнього

Встигніть зареєструватися, кількість місць обмежена.

Про подію

Уже полюбили нашу школу? Реєструйся прямо зараз!