День відкритих дверей

Як проходить навчання? Чи отримують діти необхідні знання для сучасного світу? Як бути з державною програмою? Відповімо на ВСІ ваші питання та познайомимо зі школою!


7 жовтня о 18:00

 

Про подію

Запрошуємо на знайомство з ліцеєм з поглибленим вивченням IT-технологій Main School!🤩

Main School - це не просто ліцей. Ми створюємо середовище, в якій дітям комфортно перебувати. Ми мріємо, щоб кожен з наших учнів знайшов своє місце в суспільстві, навчився висловлювати власну думку, знайшов своє покликання і був готовий до дорослого життя. Наші учні - не просто учні, а наші діти, яким намагаємося дати все КРАЩЕ!

Нахил на IT-технології у навчанні - ще один спосіб підготувати дітей до світу, в якому створюють штучні органи, програмують справжніх роботів і відправляють колонії на іншу планету. Наші діти повинні бути готові до світу, який стрімко розвивається кожного дня та рясніє сюрпризами і найсучаснішими винаходами. До світу, в якому не готові жити навіть сучасні батьки.

Ми запрошуємо вас на знайомство зі школою, де ви зможете особисто познайомитись з директором , поспілкуватись і скласти своє ВЛАСНЕ враження про освітнє середовище Main School. Реєструйтесь за посиланням

Програма заходу:

  • Презентація освітньої моделі Main School
  • Знайомство з директоркою
  • Екскурсія школою
  • Відповіді на всі питання про школу
Про подію

Спікери

Наші спікери ретельно готуються до кожної зустрічі з вами. А ваші запитання можуть зробити їх доповідь ще більш вичерпною.

Вже полюбили нашу школу? Реєструйся прямо зараз!