День відкритих дверей в Main School!

Як проходить навчання? Чи отримують діти оцінки та атестат по закінченню навчання? Як бути з державною програмою? Відповімо на ВСІ ваші питання на дні відкритих дверей в Main School!


8 квітня о 18:00

 

Про подію

Запрошуємо на знайомство до ліцею з поглибленим вивченням IT-технологій Main School!🤩

Main School - це не просто ліцей. Ми створюємо середовище, в якій дітям комфортно перебувати. Ми мріємо, щоб кожен з наших учнів знайшов своє місце в суспільстві, навчився висловлювати власну думку, знайшов своє покликання і був готовий до дорослого життя. Наші учні - не просто учні, а наші другі діти, яким намагаємося дати все КРАЩЕ!

Нахил на IT-технології у навчанні - ще один спосіб підготувати дітей до світу, в якому створюють штучні органи, програмують справжніх роботів і відправляють колонії на іншу планету. Наші діти повинні бути готові до світу, який стрімко розвивається кожного дня та рясніє сюрпризами і найсучаснішими винаходами. До світу, в якому не готові жити навіть сучасні батьки.

Ми запрошуємо вас на неформальну зустріч з керівництвом, де ви зможете особисто познайомитись з та директором та завучем ліцею, поспілкуватись і скласти своє ВЛАСНЕ враження про освітнє середовище Main School. Реєструйтесь за посиланням

Програма заходу:

  • Знайомство з альтернативною моделлю освіти: навчальна програма, розклад та багато іншого
  • Екскурсія ліцеєм: дізнаєтесь, як виглядає навчальне середовище
  • Hard-Talk з директором ліцею: отримаєте відповіді на всі питання
Про подію

Спікери

Наші спікери ретельно готуються до кожної зустрічі з вами. А ваші запитання можуть зробити їх доповідь ще більш вичерпною.

Вже полюбили нашу школу? Реєструйся прямо зараз!