Дні відкритих дверей в Main School: зустрічі з керівництвом школи!

Запрошуємо вас на неформальні зустрічі з керівництвом Main School! Дізнайтесь все про поєднання державної програми з альтернативними методами викладання, систему оцінювання, місію та цінності нашої школи!


26 вересня о 18:30

Реєстрація

Про подію

Альтернативна школа Main School - це не просто школа. Ми створюємо середовище, в якому дітям комфортно знаходитись. Ми мріємо, аби кожен з наших учнів знайшов своє місце у суспільстві, навчився виражати власну думку, знайшов своє покликання і був готовий до дорослого життя. Наші учні - не просто учні школи, а наші другі діти, яким намагаємось дати все НАЙКРАЩЕ!

Нахил на IT-технології у навчанні - ще один спосіб підготувати дітей до світу, в якому створюють штучні органи, програмують справжніх роботів і відправляють колонії на іншу планету. Наші діти повинні бути готові до світу, який стрімко розвивається кожного дня та рясніє сюрпризами і найсучаснішими винаходами. До світу, в якому не готові жити навіть сучасні батьки.

Ми запрошуємо вас на неформальні зустрічі з керівництвом Main School, де ви зможете особисто познайомитись з директором та завучем школи, поспілкуватись та скласти своє ВЛАСНЕ враження про освітнє середовище Main School.

26.09 о 18:30

До зустрічі в Main School!

Про подію

Спікери

Наші спікери ретельно готуються до кожної зустрічі з вами. А ваші запитання можуть зробити їх доповідь ще більш вичерпною.

Зацікавив захід? Реєструйся прямо зараз!