Junior Business Mastermind


11, 12 квітня

 

Задля безпеки та корисного перебування вдома Main School переносить Курс Junior Business Mastermind на Online-платформу!

Якщо ви прогресивні батьки і вважаєте, що ваша дитина неординарна, особлива і народжена для чогось великого? Тоді цей бізнес курс для вашої дитини! Junior Business Mastermind - бізнес курс для дітей 10+ в форматі Мастермайнд. Спрямований на розвиток підприємницьких якостей і бізнес-мислення у дитини.

Мастермайнд - це новий, добре забутий старий інструмент, який представив Наполеон Хілл в 1937 році. У його книзі "Думай і Багатій" він описав Мастермайнд, як координацію знань і зусиль групи людей, які вирішують перед ними стоять завдання.

Зростання дітей відбувається в груповому форматі навчання зі своїми однолітками, тому Мастермайнд самий підходящий інструмент для навчання дітей.

Завдання курсу:

Навчити дітей глобально і критично мислити, генерувати нескінченний потік креативних ідей, орієнтуватися на результат, працювати в команді і з партнером, брати на себе відповідальність і проявляти ініціативу.

Показати на прикладі світових компаній як вони працюють і що можливо, цим самим масштабуючи мислення дитини.

Дати правильні установки і робочі бізнес-інструменти для реалізації свого проекту в кінці курсу.

Розвинути особистісні суперсили кожної окремої дитини і навчити ними користуватися.

По закінченню курсу: у кожної дитини буде свій бізнес-план на реалізацію свого проекту з потрібною йому підтримкою.

Бізнес-тренер курсу Тетяна Дьоміна

Міжнародний бізнес коуч, консультант і тренер з комунікацій. Працює з малим, середнім і великим бізнесом. Допомагає почати бізнес з нуля, масштабувати, збільшити продажі і річний оборот.

13 років досвіду роботи і співпраці з міжнародними компаніями як Boeing, Zeppelin, Cogniance, Luxoft, Wargaming, Ukrainian International Airlines, ADV Group, Toyota, Winners Automotive, TAC, UMG, Lifecell, Priocom, Salateira, IntellectEu, PROM.UA (EVO) , Ferrero, Publicis і інші.

Бізнес-колумніст преміум інтернет видання Lady Million.

Сертифікований тренер з проведення Мастермайнд груп від Тоні Роббінса, одного з найбільш затребуваних коучів світу, і Діна Граціозі, світового експерта продажів, у якого на рахунку мільярдні угоди.

Випускник американських бізнес програм від мільйонерів в напрямку коучингу, продажів, нейролінгвістичного програмування та маркетингу.

На даний момент працює над книгою про бізнес мисленні.

Інстаграм про мотивацію, бізнес мисленні і ефективності Тетяни Дьомін. У ньому я ділюся думками, ідеями, бізнес інструментами, досвідом освіти і практиками світових СЕО та підприємців, які працюють і дають експоненціальне зростання вашого бізнесу.

Social media
https://www.instagram.com/domina_tanya.businesscoach/
https://www.facebook.com/domina.businesscoach/

Структура курсу:

Модуль 1: Що можливо і неможливе!

Зараз найкращий час для людського життя, ніж будь-коли. Нові технології, великі можливості, найкраща їжа, весь світ в руках у вигляді смартфона. І все це для нас! У цьому модулі ми покажемо тобі якісь великі можливості існують. Навчимо тебе мислити глобальніше, познайомившись зі світовими компаніями. А також як розповімо як робити те, що багато хто вважає неможливим.

Модуль 2: суперсилою і ікігаі.

Можливо, ти ще не знаєш, але у всіх без сумніву є деякі дивні надздібності. Ми навчимо тебе як використовувати свої суперсили, щоб допомогти Миру, допомогти іншим людям і створити свій власний бізнес.

Модуль 3: Хто? Сила "Хто"?

Як бути успішною людиною в житті це не про те, що ти робиш і навіть не про те як ти це робиш. Вся справа в тому, кому ти допомагаєш. У цьому модулі ми пояснимо тобі як вибирати своє оточення, з ким проводити час, а також кому допомагати, щоб змінити Світ і своє життя на краще. Це про те, як ці люди зроблять тебе успішним.

Модуль 4: Ваш продукт для того, щоб змінити Світ

Ти хочеш зробити щось дивовижне? Створити наступний iPhone, оригінальний супер досконалий літак, невидимий космічний корабель, оригінальний чудодійний препарат, який лікує невідому хворобу? На цьому занятті ти навчишся генерувати ідеї, створити, розробити і залучити людей, які допоможуть реалізувати твій продукт або сервіс для радикально зміни Миру.

Модуль 5: Чорний пояс Маркетинг і Продажі

Немає сенсу мати дивовижний продукт, якщо ніхто не знає про це. Ти навчишся як донести своє повідомлення Миру, будь воно про продукт або про пошук роботи, пошуку друзів або про те, чим ти хочеш займатися. Ти дізнаєшся, як розповідати історії, які люди слухають. Так ти можеш змінити світ.

Модуль 6: Сила Хто II і як це зробити?

Ти супергерой! Ти крутий! Ти чудовий! Але на жаль, реалізовувати свої ідеї самостійно ти не зможеш. Це як в Месники, тобі потрібна команда. Але що за команда? Що за люди? У цьому модулі ми розберемо як зібрати команду, яка тобі потрібна, щоб врятувати Всесвіт!

Модуль 7: Презентація проекту в форматі Мастермайнд Hot Seat

Заключне заняття. Кожен студент презентуватиме свій бізнес проект з планом його реалізації, а учасники допомагатимуть новими ідеями для його реалізації. Також кожен знайде собі партнера, з яким буде залишатися підзвітним в процесі реалізації ідеї.

Вже полюбили нашу школу? Реєструйся прямо зараз!