Запис з блогу

Home / Блог / Екскурсія на першу сортувальну станцію та лекція від еколога: останні новини в Main School!

Екскурсія на першу сортувальну станцію та лекція від еколога: останні новини в Main School!

Друзі, ми в Main School давно цікавимось темою екології. Давно міркуємо про сортування сміття в нашій школі, про навчання цьому наших дітей та підвищення їх самосвідомості і виховання небайдужості до природи та екології в цілому.Радіємо, адже нещодавно ми розпочали перші кроки до того, аби разом з учнями стати свідомими жителями нашої планети.
Із останніх новин:

В Main School розпочалась серія профорієнтаційних заходів для учнів старшої школи. Наша мета - допомогти дітям дізнатись про якомога більше сучасних професій та, звичайно, допомогти у вступі на бажану спеціальність.


Ми вирішили залучити до цього проекту саме батьків наших учнів, адже всі вони - неймовірно талановиті та успішні люди, які можуть поділитись своїм досвідом з дітьми.

Першим гостем такого заходу стала мама одного із наших першокласників - Світлана Матус! Світлана - Координатор з питань екологічної політики в Україні в WWF Україна! Вона має більше 20 років досвіду в сфері екології та екологічної політики.


Тож наші учні мали змогу дізнатись, хто такий еколог в сучасному світі, які перспективи у цієї професії та як вже зараз наші учні, будучи дітьми, можуть робити свій вклад в збереження екології.

Ми вдячні за те, що Світлана поділилась своїми знаннями та охоче запрошуємо батьків приєднатись до нашого проекту, адже кожному з вас є що розказати дітям зі свого професійного досвіду.


З цього навчального року ми почали збирати макулатуру, аби правильно її утилізувати в майбутньому.
Також наша школа стала однією зі шкіл-переможців на безкоштовну екскурсію на першу громадську сортувальну станцію NO WASTE recycling station.


Мета цього проекту від "Україна БЕЗ сміття" - навчити дітей відповідально ставитися до відходів, упаковки і через сортування направляти її на переробку, а не на звалища. А ще розказати маленьким відвідувачам про громадські станції сортування, щоб культура роздільного збору поширилася на всю родину!

Незабаром ми відвідаємо екскурсію та, звичайно поділимось з вами нашими досягненнями. Адже це лише початок! 🙂